SPEAKING ІНТЕНСИВИ

Ти знаєш багато англійських слів і володієш безліччю правил? Але практичне застосування так собі? Ми пропонуємо імітацію мовного середовища, яка допоможе швидко адаптуватися і навчитися говорити без перешкод і утисків.

ІНТЕНСИВ «TRAVEL ENGLISH» ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ ВІД SMART PANDA SCHOOL

1800
грн

Що Вас чекає на курсі?

Ви завжди можете записатися
на пробне заняття -це безкоштовно

Ви хочете провести відпустку за кордоном? Тоді відчути себе комфортно і впевнено допоможе знання англійської мови! Пройшовши спеціально підготовлений курс в нашій школі англійської мови у Вінниці, туристи та мандрівники зможуть розв'язувати базові питання і завдання. Ви легко заговорите з працівниками аеропорту, обслуговуючим персоналом готелю і ресторану, таксі та магазинів!

Sloj 53

Travel English - оптимальне рішення для тих, хто хоче підвищити свою впевненість в будь-який англомовній країні!

В курс англійської мови “інтенсив” входить 12 тематичних уроків, основним акцентом яких є практичні навички використання англійської мови в розмові. Завдяки спілкуванню з носієм мови, ви закріпите отримані знання, попередньо вивчивши 200 основних виразів для подорожей і туризму. Крім цього, разом з вами ми прокачаємо навички аудіювання, які допоможуть зрозуміти вимову та акценти різних слів.

Кому підійде даний курс англійської:

  • Дорослим людям, які відчувають мовний бар’єр і всіляко прагнуть подолати його
  • Підліткам, які мріють підвищити рівень знань англійської мови
  • Туристам, які багато подорожують і спілкуються з іноземцями

Що ви отримаєте?

  • 12 тематичних занять на різні тематики
  • Робота з двома викладачами та живе спілкування з ними
  • 50 часто використовуваних слів і фраз на тему “Ресторан”
  • Найбільш застосовувані слова і вирази (50 різних) на тему “Аеропорт”
  • 50 слів і фраз на тему “Шопінг”
  • 50 виразів і словосполучень тематики “Навігація”
  • 12 унікальних діалогових ситуацій для кожної з тим
  • 24 тестових завдання для повторення і закріплення матеріалу занять
  • 18 годин живого практичного спілкування з носієм мови

У чому особливість курсу?

Ви не виконуєте домашні завдання і не вчите теорію побудови речень. Тільки практичні навички та максимум відібраної корисної для вас інформації.

Що ви зможете після курсу Travel English

– Зарезервувати кімнату в готелі

– Зробити замовлення в офіціанта

– Звернутися до місцевих жителів, щоб запитати дорогу або маршрут

– Купувати квитки, проаналізувавши вигідні умови перевізників

– Розмовляти з іноземцями

– Купувати сувеніри та одяг

– Пояснити, де ви знаходитесь

ІНТЕНСИВ «BOOST YOUR SPEAKING» ВІД SMART PANDA SCHOOL

1800
грн

Ви завжди можете записатися
на пробне заняття -це безкоштовно

Заняття курсу інтенсив «boost your speaking» англійської мови у Вінниці проводяться 1 раз на тиждень. В курс входить 12 практичних уроків.

Sloj 53

Кому потрібні курс інтенсив «boost your speaking»?

  • Студентам для активного спілкування з однолітками з інших країн
  • Дорослим, які потребують знань англійської мови по роботі
  • Тим, хто хоче займатися саморозвитком і вивчити найбільш популярну мову світу

У вас достатній словниковий запас, але ви не знаєте, як побудувати речення; ви поверхнево розумієте граматику англійської мови, але коли виникає необхідність говорити, ви губитеся?

Ви можете отримувати задоволення від спілкування з іноземцями! Для цього достатньо прокачати розмовну англійську у нас! Школа англійської мови Smart Panda School пропонує оптимальний курс Boost your speaking, метою якого є навчити правильно вибудовувати пропозиції та отримати практичні навички живого спілкування!

Кожен урок – це нова, цікава тема. Отримані навички та знання допоможуть вам стати впевненіше і в рази підвищать рівень англійської мови.

Пройшовши курс, ви станете комфортно відчувати себе в розмові з іноземцями!

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

WWW.SMARTPANDASCHOOL.COM

Розділ І. Загальні положення

1. Web – сайт www.smartpanda.com (далі – Сайт) належить на праві власності ТОВ “СМАРТ ПАНДА”, код ЄДРПОУ 44254572 ( далі – Компанія) . Всі фрази об’єкти права інтелектуальної власності, які містяться на сайті, окрім випадків, коли про це окремо зазначено, належать на праві власності Компанії.

2. Дана Політика конфіденційності та захисту персональних даних (далі – Політика конфіденційності) є чинною виключно в рамках Правил користування Сайтом та не поширюється на web – сайти третіх осіб.

3. Дана Політика конфіденційності є комплексом правових, адміністративних , організаційних, технічних та інших заходів, які вживає Компанія з метою забезпечення конфіденційності та захисту персональних даних фізичних осіб – споживачів, які є користувачами Сайту, окрім випадків, коли така інформація особисто та свідомо розголошується споживачем – користувачем Сайту.

4. Метою впровадження Політики конфіденційності та захисту персональних даних є недопущення публічного доступу та розголошення інформації, володільцем якої є споживач.

5. Компанія вживає всіх можливих заходів з метою забезпечення виконання заходів, передбачених даним розділом Політики конфіденційності.

Розділ ІІ. Доступ до персональних даних

1. З метою реалізації функцій та завдань Сайту та інших цілей, пов’язаних з цивільно – правовими відносинами між Компанією та споживачем, споживач, користуючись даним Сайтом та послугами, для надання яких створений Сайт, надає Компанії дозвіл на збирання, накопичення, обробку, зберігання та використання (в тому числі з використанням автоматизовуваних засобів) персональних даних, володільцем яких він являється.

1.1. З метою реалізації функцій та завдань Сайту та інших цілей, пов’язаних з цивільно – правовими відносинами між Компанією та споживачем, споживач, користуючись даним Сайтом та послугами, для надання яких створений Сайт, надає Компанії дозвіл на передачу власних персональних даних третім особам.

2. Згода споживача, яка надається Компанії на збирання, обробку, зберігання та використання (в тому числі з використанням автоматизовуваних засобів) персональних даних та їх передачу третім особам оформлюється шляхом проставлення споживачем відмітки про надання дозволу на збирання, накопичення, обробку, зберігання та використання своїх персональних даних.

3. До персональних даних, на збирання, накопичення, обробку, зберігання та використання яких (у тому числі з використанням автоматизовуваних засобів) споживач надає дозвіл Компанії входить:

1. прізвище, ім’я, по – батькові;

2. місце реєстрації;

3. стати;

4. місце проживання;

5. інформація про сімейний стан;

6. дата та місце народження

споживача;

7. номери засобів зв’язку (телефон, e – mail та ін.);

8. інформація про географічне розташування;

9. інформація про банківські та інші фінансові операції;

….Інша інформація, яка самостійно вносити споживачем.

ІІІ. Рядків та місце зберігання Персональних даних

1. Персональні дані, на збирання, накопичення, обробку, зберігання та використання яких споживач надає доступ Компанії зберігаються безстроково, якщо інше не встановлено законодавством України або волевиявленням споживача.

2. Місцем зберігання персональних даних споживача є https://smart-panda.otmechalka.com/

IV. Права споживача

1. Споживач, відносно власних персональних даних, які надаються для збирання, накопичення, обробку, зберігання та використання Компанії має право:

1.1. Знаті про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження Компанії;

1.2. Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних;

1.3. На доступ до своїх персональних даних;

1.4. Отримувати інформацію стосовного того, чи обробляються його персональні дані;

1.5. пред’явлення являти вмотивовану вимогу Компанії із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

1.6. пред’явлення являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

1.7. на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

1.8. звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду;

1.9. застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

1.10. вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

1.11. відкликати згоду на обробку персональних даних;

1.12. знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

1.13. на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

V. Розкриття конфіденційної інформації та Персональних даних

1. Компанія звільняється від обов’язку дотримання Політики конфіденційності щодо Персональних даних споживача у випадку, якщо споживач самостійно публічно розголошує персональні дані.

2. Компанія має право поширювати персональні дані споживача у випадку якщо інформація, отримана зі складу персональних страждань є суспільно необхідною, тобто є предметом суспільного інтересу, і право громадськості знати таку інформацію переважає потенційну шкоду від її поширення.

3. Компанія має право поширювати персональні дані споживача з відповідного письмового дозволу споживача.

4. Компанія має право поширювати персональні дані споживача з відповідного письмового припису суду.

VI. Знищення та видалення персональних даних

1. Персональні дані, на збирання, накопичення, обробку, зберігання та використання яких споживач надає доступ Компанії підлягають видаленню або знищенню у разі:

– припинення правовідносин між споживачем та Компанією;

– за запитом від споживача

– видання відповідного припису Уповноваженого Верховної ради з прав людини або визначених ним посадових осіб секретаріату Уповноваженого Верховної