PANDA PLAY PARTY

КОРИСТЬ ДІТЯМ ТА ВІЛЬНИЙ ЧАС ДЛЯ БАТЬКІВ

Практичне вивчення англійської мови – процес, який вимагає вкладення власних зусиль і витрати дорогоцінного часу. Часто трапляється, що неправильний підхід до вивчення стомлює учня незалежно від віку. Особливо складно в даній ситуації дітям, які можуть роками вивчати шкільну програму без навичок практичного застосування мови.

Навіть якщо дитина отримує кілька уроків на тиждень в школі, займається з репетитором, дивиться відеоуроки та займається в додатках на смартфоні – цього може бути недостатньо.

Щоб з раннього віку відчувати себе комфортно і впевнено в середовищі англомовних, відвідайте новий формат занять нашої школи англійської мови у Вінниці – Panda Play Party. Тільки тут, без підручників і стресового заучування безлічі слів діти зможуть отримати грунтовні знання.

Для дітей розроблені практичні заняття в ігровій формі. Весела та активна компанія, спілкування з носієм мови, смаколики від Панди – хіба щось може бути краще?

В рамках програми дитина не прив’язана до заучування і писанини – тільки практичне застосування наявних навичок у веселій та дружній атмосфері в компанії однолітків!

Для учнів молодшого шкільного віку передбачені заняття по 60 хвилин, для дітей середнього шкільного віку – по 90 хв. Вартість 1 заняття 100 грн! Крім якісних знань, до неї входять смаколики і море позитиву!

На зустрічі не буде: Підручників, Граматики та правил, Домашнього завдання, Нудного зазубрювання

Як потрапити на Panda Play Party?

Щоб відвідати зустріч, зв’яжіться з нашими менеджерами або залиште особисті контактні дані для того, щоб домовитися про умови та поставити питання. Якщо ви вже навчаєтесь в нашій школі, запишіться у свого викладача.

Прямо зараз запишіться та замовте місце, та почніть прокачування навичків дитини