SPEAKING CLUB

Ти знаєш багато англійських чи китайських слів і володієш безліччю знань, але практичне застосування знайти не зумів? Тоді розмовний клуб англійської та китайської мови у Вінниці в Smart Panda School - оптимальне рішення!

РОЗМОВНА АНГЛІЙСЬКА/КИТАЙСЬКА

Якісна та грамотна розмовна англійська/китайська – це уміння, яке самостійно опанувати  досить складно. Для цього необхідне практичне застосування знань і живе спілкування з носієм. Ми пропонуємо імітацію мовного середовища, яка допоможе швидко адаптуватися і навчитися говорити без перешкод і утисків.

Урок в клубі англійської/китайської триває 90 хвилин – за цей час ви отримаєте тільки живе спілкування на цікаві теми без граматичних завдань і заучування правил. У команді однодумців передбачена активна комунікація між собою, інтерактивні приклади та гарний настрій в затишній атмосфері.

При записі в розмовний клуб ви отримаєте чек-лист з питаннями. Вони будуть розглядатися на заході, тому у вас буде можливість попередньо продумати власні відповіді та підготуватися до діалогу зі співрозмовниками. Це дозволить знизити тривожність і переживання при відвідуванні зустрічі.

Ціна 100 грн за 90 хвилин живого спілкування

Прямо зараз запишіть та замовте місце,
щоб почати прокачування speaking skill